Założycielki Baby Club Tuptuś Sp. z o.o.

Magdalena Drygas – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego, Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej (studia podyplomowe), Zarządzania Oświatą, Oligofrenopedagogiki.

Anna Szewczyk – absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi, Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej (studia podyplomowe), Zarzadzania Oświatą, Oligofrenopedagogiki, Integracji Sensorycznej.

Baby Club Tuptuś Sp. z o.o. z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2009 roku.
Rozwój naszej placówki zaowocował przeniesieniem do większego i nowoczesnego obiektu, spełniającego wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.
Przedszkole Niepubliczne Baby Club Tuptuś  posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miejski w Pruszkowie pod numerem 26.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Komorowskiej 43 a w Pruszkowie. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy naszą siedzibę.