Skan_20160322

Założycielki Baby Club Tuptuś Sp. z o.o.

Magdalena Drygas – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej (studia podyplomowe).

Anna Szewczyk – absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi oraz Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej (studia podyplomowe).

Baby Club Tuptuś Sp. z o.o. z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2009 roku.
Rozwój naszej placówki zaowocował przeniesieniem do większego i nowoczesnego obiektu, spełniającego wszelkie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.
Punkt Przedszkolny Baby Club Tuptuś Sp. z o.o. posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miejski w Pruszkowie pod numerem 26.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Komorowskiej 43 a w Pruszkowie. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentujemy naszą siedzibę.